Viva Natura © 2015

 

O NAS

NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO ZACZYNAŁO JAKO MAŁA PRZETWÓRNIA SOKÓW DZIAŁAJĄCA NA RYNKU LOKALNYM. Na rynku działamy już od kilkunastu lat, przez ten okres wiele się zmieniło. Nasza firma rozrosła się i usprawniła proces produkcyjny. Dziś soki VIVA NATURA są produktem znanym na skalę krajową. 

 

HISTORIA NASZEJ FIRMY SIĘGA ROKU 1997. Zaczynaliśmy jako maleńka, lokalna przetwórnia. Produkowane przez nas soki Marvip dostarczaliśmy tylko na rynek szczeciński. Z biegiem lat przekształciliśmy się w firmę  

o najnowocześniejszym parku maszynowym. Posiadamy nowe, wspaniale wyposażone budynki, a także powiększyliśmy flotę samochodową. Teraz, po kilkunastu latach działalności, nasze soki docierają do coraz większej liczby konsumentów.

Podążając za wciąż zmieniającą się modą oraz potrzebami konsumentów, postanowiliśmy zmienić nazwę

oraz szatę graficzną. Nasze od lat znane i lubiane soki Marvip sprzedawane są teraz pod marką Viva Natura.

 

FIRMA VIVA NATURA HOŁDUJE ZDROWIU. Naszą praktykę produkcyjną opieramy na zdrowym i naturalnym przetwarzaniu owoców i warzyw, dzięki czemu uzyskujemy pyszny zdrowy sok bez dodatku ulepszaczy  

i - co najważniejsze - bez dodatku cukru.

 

Dbając o zdrowie konsumentów, do produkcji soków używamy tylko najlepszych odmian owoców i warzyw, pochodzących z terenów oddalonych od dróg szybkiego ruchu oraz przemysłu. Część surowców pochodzi

z naszego gospodarstwa, a pozostałe od producentów stosujących Dobrą Praktykę Rolniczą.

 

AKTUALNIE PRACUJEMY W OPARCIU O SYSTEM JAKOŚCI HACCP. Posiadamy pozytywną opinię i bardzo dobre wyniki badań jakości soku wystawione przez Państwową Inspekcję Sanitarną w Szczecinie. 

Soki są produkowane codziennie i codziennie są dostarczane do sklepów. Przez to, że nasze produkty nie zawierają chemii ani nie zostają poddane pasteryzacji, ich przydatność do spożycia wynosi od 24 do 48 godzin. Soki na bazie marchwi i buraka posiadają termin ważności 24 godziny, natomiast soki na bazie jabłka - 48 godzin.

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA:

Nasze produkty, jak i sama firma, jest doceniana oraz nagradzana na wielu prestiżowych targach w Polsce.

W 28 czerwca 2011 r.  zajęliśmy I miejsce w kategorii rodzinnej w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu

„SPOSÓB NA SUKCES”.

 

Kolejnymi naszymi osiągnięciami jest wyróżnienie na XXV Barzkowickich Targach Rolnych AGRO POMERANIA 2012 w kategorii „Najlepszy Wyrób” (wrzesień 2012 r.). Na tych samych targach otrzymaliśmy również dodatkową nagrodę dla „Najlepszej Firmy”.

 

W 2012 r. zostaliśmy nominowani do nagrody „Perła 2012” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów” i na krajowych targach w Poznaniu (październik 2012 r.) zostaliśmy laureatami wyżej wymienionej nagrody.

 

Pod koniec lipca 2013 r. nasz sok Burak-Jabłko został nagrodzony na regionalnym Jarmarku Jakubowym

w Szczecinie w konkursie Smaki Regionu w kategorii napoje regionalne.

 

5 kwietnia 2017r. zostaliśmy nagrodzeni znakiem "Jakość i Tradycja". Tym oznaczeniem mogą się pochwalić wyłącznie produkty o wysokiej jakości, które charakteryzują się tradycyjnym składem lub tradycyjnym sposobem wytwarzania.

 

JESTEŚMY DOCENIANI PRZEZ AGENCJĘ RYNKU ROLNEGO, CZEGO DOWODEM SĄ LICZNE LISTY GRATULACYJNE.